Главная » 2017 » Август » 8 » Ларингіт
15:54
Ларингіт

Катаральний ларингіт можна назвати найбільш легкою формою хвороби. Він проявляється охриплостью, неприємними відчуттями в горлі, періодичним покахикуванням. Ларингіт – методи лікування вы зможете найти на сайті dutuna.in.ua. Гіпертрофічний ларингіт - більш важка форма захворювання. Для нього характерна велика хрипота, кашель і біль в гортані. При гіпертрофічному ларингіті в горлі утворюються маленькі горбки, завбільшки з головку шпильки. Вони надають голосу незвичайну хрипоту. Атрофічний ларингіт викликає відчуття сухості в порожнині рота, сильний сухий кашель. При цій формі хвороби слизові оболонки стоншуються. Кашель може супроводжуватися виділенням корок з кров'ю. У дітей атрофічний ларингіт зустрічається вкрай рідко. Так само дитячий ларингіт може протікати в гострій або хронічній формі. Ларингіт виникає згодом проникнення в гортань вірусу або викликається алергією. У більшості випадків ларингіт починається, як один із симптомів гострих респіраторних вірусних інфекцій, коклюшу або скарлатини. Причиною захворювання може стати навіть перенапруження голосу.

Ларингіт у дітей: симптоми.

Зазвичай дитячий ларингіт починається з нежиті, потім слід сухий кашель. У дитини змінюється голос і стає хриплим, дихання стає утрудненим і частим. Буває, що малюк втягує повітря і при цьому видає посвист. При дитячому ларингіті кашель сухий і частий, але може бути просто легке покашлювання. Температура тіла підвищується незначно. Оскільки хвороба вражає гортань і голосові зв'язки, виникають проблеми з голосом. При правильному лікуванні ларингіту у дітей через три або чотири дні починає відходити харкотиння, а через тиждень або трохи більше захворювання виліковується.

Як і чим лікувати ларингіт у дітей?

У лікування дитячого ларингіту має величезне значення мовчання. Дитина не повинна зайвий раз напружувати голосові зв'язки. Під час хвороби батькам потрібно постаратися розуміти своїх дітей без слів. В цей час слизова носоглотки особливо потребує зволоження повітря. Хворий дитина повинна багато пити теплу воду маленькими ковтками. Під час хвороби потрібно ретельно стежити, щоб малюк не дихав фарбою та іншими отруйними випарами. У лікування ларингіту у дитини допоможуть інгаляції, які можна проводити вдома і без спеціального обладнання. Якщо в будинку є інгалятор, то інгаляцію можна зробити без проблем. Якщо ж приладу немає, можна скористатися каструлею. У посудину потрібно покласти трави - шавлію, ромашку, залити окропом і поставити на плиту. Замість трав можна використовувати ефірні масла. Для лікування дитячого ларингіту підходять ромашка, шавлія і звіробій. Вони мають бактерицидну властивість. Дуже маленьких дітей можна тримати на руках близько каструлі, з якої виділяються гарячі пари. Якщо малюк вже розуміє прохання, можна вдихати пару, накрившись рушником. Результат при цьому буде вище. Корисно так само дихати парою від картоплі. Для цього потрібно зварити картоплю з шкіркою, зцідити воду і вдихати картопляний пар, накрившись рушником. Протягом дня слід робити не менше, ніж три інгаляції.

Категория: Необычные рыбы планеты | Просмотров: 39 | Добавил: Johan8888 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: