Главная » 2017 » Ноябрь » 30 » Податок за некиянство
15:31
Податок за некиянство

Київ іногородні бачать різним. Одні холодним, а людей байдужими та зосередженими на власному внутрішньому світі, інші ж – багатим на події та можливості, де життя б`є ключем.

А тепер уявіть, що ви плануєте приїхати в столицю та бачите податок на в`їзд до Києва. Якщо ж по місту ви вирішите скористатися громадським транспортом, то теж муситимете заплатити, у той час як кияни користуватимуться послугами безкоштовно. Заходите в магазин – і там теж податок.

Так, це вже абсурд. Але частково це правда.

Восени цього року киянин Олексій Миргаязов запропонував петицію – введення податку на в`їзд до Києва з 07:00 до 10:00 на легкові автомобілі. Опублікована вона 14 вересня, але набрала аж 504 голоси, а це свідчить, що залишилося набрати ще тільки 9496.

Чому так мало? Давайте з самого початку.

Петиція планувалась як інструмент, який дозволить розвантажити дороги та уникнути заторів. Як зазначає автор петиції, велика кількість автомобілів затрудняє та сповільнює рух як киян, так і жителів передмість. Громадський транспорт є набагато ефективнішим у цьому плані. Тільки кияни хочуть зробити поправку: внесення податків тільки для тих автомобілів, які мають не київські номери. Через що виникли сутички у соціальних мережах. Це зумовило більшу кількість противників ідеї. Вони наголошують на важливості запровадження подібної петиції на вантажні автомобілі, оскільки на дорогах вони мають більшу допустимої ваги на 100 та 200%, через що відбувається руйнування дороги. Олександр Хмілевий та народний депутат Андрій Вадатурський підтвердили факт перевантаження вантажних автомобілів.  

Київ наголошує, що ще в 2009 році була подібна спроба зробити в`їзд платним. Київська міська рада хотіла зробити податок для всіх установ, організацій та громадян. Як вони зазначали, це необхідно для покриття витрат, які пов`язанні з використанням інфраструктури. Того ж року прокуратура визнала ці дії незаконними, тому що законодавством не передбачено подібних податків.

Тому, аби придумувати «покращення», варто врахувати всі позитивні та негативні боки змін. Можливо, краще обійтися без них.

 

Джерело: https://kyiv-city.com/ua/fullnews/234311

Просмотров: 82 | Добавил: Johan8888 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: