Главная » 2018 » Июнь » 13 » Відеокамери з функцією віддаленого доступу
12:22
Відеокамери з функцією віддаленого доступу

Систему відео-спостереження можна створити різними способами. Але якщо говорити про домашнє відео-спостереження, то тут буде найвигіднішим, дешевим і простим варіантом - це встановити WI-FI відеокамери. Такі бездротові IP камери, не вимагають проведення проводів. І відстань на якій можуть встановлюватися відеокамери від роутера, може бути близько десяти - двадцяти метрів. Це залежить від перешкод на шляху від камери до WI-FI роутера. Свої камери спостереження ви зможете переглядати в будь-якому місці, де є інтернет сигнал. У місці установки камер вихідна швидкість інтернету повинна бути від одного мегабіта для кожної відеокамери.

IP відеокамера може записувати відео і звук на карту пам'яті. Якщо камера передбачає установку карти пам'яті, то вона підтримує карту до 32 гігабайт. Це означає, що на карту поміщається відео без перерви на протязі трьох діб. Для того щоб отримати відео дані на комп'ютер, не обов'язково виймати карту пам'яті з камери, ви зможете це зробити через спеціальний вбудований сервер. Використання таких камер спостереження допоможе вам бути в курсі всіх подій, які відбуваються в офісі, на робочому об'єкті, будинки і т.д.

Через хмарні сервіси найпростіше переглядати відеокамери. Налаштувати перегляд можна самостійно, так як там мінімум налаштувань. Для віддаленого доступу можна використовувати провідні та безпровідні камери спостереження. Провідні системи будуть більш ефективні, так як вони здатні передавати великі обсяги інформації. Але для однієї камери, бездротовий варіант підключення теж цілком прийнятний. Дуже популярним в наш час, стало відео-спостереження через мобільні пристрої. І є два варіанти підключення: перший - це доступ до самої камери спостереження, а другий - це підключення до WI-FI роутера. Якщо у вас з'явилися додаткові питання, то ви зможете задати їх фахівцям з відео-спостереження. Вони проконсультують вас і допоможуть підібрати необхідне обладнання. Великий відсоток ефективної роботи системи спостереження, залежить від того наскільки грамотно підібрано і встановлено обладнання. Для того щоб ви могли по повній, використовувати всі принади IP відеокамер. Сучасні системи ви зможете використовувати в будь-якій сфері вашого життя. І отримувати дані в будь-якому місці, працювати з відео-архівом. Ви будете завжди в курсі всіх подій і зможете швидко вирішувати завдання, які перед вами встають.

Просмотров: 74 | Добавил: Johan8888 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: