Главная » 2016 » Февраль » 6 » Риболовля в США
20:01
Риболовля в США

Ви полюбляєте подорожувати, але не уявляте собі відпочинку без рибалки? Ми розкажемо про риболовлю в Нью-Йорку, на березі Атлантичного океану. Віза в США уже в паспорті? То гайда на океанічну рибалку!

В російськомовному районі Бруклін є чудовий залив, де можна потішити себе виловленням морської риби. Ви неодмінно впіймаєте блуфіш (блакитна риба, схожа до оселедця), полосатого окуня, камбалу  чи навіть морського півника! Можна натрапити на ската чи маленьку акулу. На березі заливу Шіпсхедбей можна закинути вудочку самостійно. А можна використати невеликий кораблик, який спеціально вивозить риболовів в океан. Вартість такого задоволення складає лише 60 долларів для дорослого, для пенсіонерів та дітей діють значні знижки. Всього за 3 долара в оренду можна взяти вудочку.Тут є все, що необхідне рибакові!  

Тут також можна взяти на прокат яхту чи прогулянковий кораблик. Залив Коні айленду вражає своєю природньою красою. Та ще й риба неабияка! Ви маєте можливість вийти у відкритий океан і насолоджуватися виглядом на Манхетен!

Справжній сезон тут починається в травні. Вода вже добре нагрівається в цей час і риба населяє численні заливи Нью-Йоркської бухти. 

Для наживки слід прихопити з собою крабів. На них і клює полосатий окунь - основна ціль всіх тутешніх рибаків. Але якщо рибка попалась маленька - її треба відпустити. Закон не дозволяє виловлювати молодняк, таких треба відпускати. Зловживати законами не треба, адже штрафи добряче б'ють по кишені.

Рибалка на озерах теж приносить багато задоволення. Тут водиться бас, форель, лосось, карп, щука та вугор. Але найперше необхідно подбати про ліцензію. Без ліцензії Вас прирівняють до браконьєра. Слід знати, що за незаконний вилов риби в США платять не лише штрафи. За такий злочин можна опинитися в тюрмі.

В кожному штаті діють свої ціни на ліцензію риболова. В Нью-Йорку, наприклад один день відпочинку за вудочкою обійдеться від 10 доларів. Ліцензію можна купувати на один чи кілька днів, на місяць і навіть на весь сезон. Ліцензію можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Є й виняткові дні в кожному штаті, коли можна ловити рибу безкоштовно, найчастіше вони припадають на свята. 

Перед тим як збиратися на рибалку детально вивчіть всі правила стосовно виловлення риби. Адже, якщо ви спіймаєте хоч на сантиметр меншу рибу а ніж дозволено - заплатите штраф. 

Туристична віза в США надає чудові можливості для насолоди рибалкою в будь-якому куточку Америки.

 

 

Категория: Мировые | Просмотров: 896 | Добавил: Лев
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: